top of page

Otoyolu ve Karayolu

Otoban, ekspres yollar, tek ve çift şeritli anayollar,bunlara bağlı sanat yapıları, şehirler arası bağlantı yolları inşaatı ile yol genişletme ve onarım çalışmaları Seza İnşaat’ın karayolu inşaatı alanındaki başlıca hizmetleri arasında yer almaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler ile yüzlerce kilometre karayolu inşa eden Seza İnşaat’ın bu alanda kazanmış olduğu deneyim onu rakipsiz bir konuma taşımıştır.

Otoyol Görseli
Çimento Fabrikası Görseli

Endüstriyel Tesis

Çeşitli endüstriyel tesislerin yapımında proje başından sistemlerin devreye alınmasına kadar geçen her safhada uzman ekipler eşliğinde projenin titizlikle yürütülmesini sağlayan firmamız, bu alanda ülkemizde gözde şirketler arasında yer almaktadır. 

Baraj ve Göletler

Gerek Sulama gerek enerji üretimi yapılması düşünülen hertürlü baraj ve gölet inşaatlarında geçmişten gelen birikimi ile öncü firma konumunda faaliyet gösteren şirketimiz, her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir adım daha ileri yol almaktadır. 

Baraj Görseli
Tünel İnşaatında Kaynak Kıvılcımları

Tünel Köprü Viyadük

İmalatı tam bir profesyonel çalışmayı gerektiren Tünel – Köprü – Viyadük vb. yapıları titizlikle imal eden firmamız bu sektörde en önde yer almaktadır. Bununla birlikte devam etmekte olan iki büyük tünel projemiz mevcuttur. Bu tünellerden bir tanesi Kırık Tüneli  Doğu Anadolu bölgesini Karadeniz Bölgesine bağlamakta. Diğer devam eden projemiz; Alacabel Tüneli İç Anadolu Bölgesini Akdeniz Bölgesine bağlamaktadır.  

Metro ve Demiryolu

​Seza İnşaat, demiryolu inşaat projeleri ile adını duyurmuş ve bu alanındaki uzmanlığını her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır.

Metro Durağı
bottom of page