top of page
Dart tahtası Bullseye

Misyon & Vizyon

Misyon

Kentlerimizin geleceğinin çağdaş çizgilerle şekillenmesine imkan sunacak ulaşım ve yaşam alanlarının inşasını, ileri teknolojileri kullanarak, yüksek kaliteli ve verimli işler ortaya koyarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini her unsurdan önde tutarak gerçekleştirirken; insanı merkeze alan sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde, çevreye duyarlı, evrensel değerlere saygılı, sürdürülebilir bir büyüme sürecine öncü olmak ve ülkemizin kalkınmasına, insanımızın yaşam standartlarının yükselmesine katkı sağlamak.

Vizyon

Sahip olduğu deneyim, bilgi, yetkinlik ve güçlü kadrosuyla, bölgelerin standartlarını değiştiren; gerçekleştirdiği mega projelerle, ülkemizde olduğu kadar uluslararası piyasalarda da sözüne güven duyulan, saygın bir firma olmak.

Amaç

Seza İnşaat olarak, özgün, teknik uzmanlık ve yüksek kapasite talep eden projeleri gerçekleştiren, performans ve rekabet gücünü sürekli ileriye taşıyan, alanında ilk tercih edilen firmalardan biri olmayı sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Köklü geçmişimizin bizlere sağladığı güç ve özgüvenle en kaliteli ve verimli hizmeti sunmak, insan kaynaklarımızı daha da geliştirmek, teknolojik altyapımızı sürekli güncel tutmak bizleri her zaman farklı kılacaktır.

Kurumsal kimliği, temel değerleri ve misyonu doğrultusunda ülkemizin ulaşım altyapısının yeniden düzenlenmesine katkı sağlayan, hizmet sunduğu alanlarda yüksek kalitede iş üreten ve insanı merkeze alan toplumsal sorumluluk bilinci ile sektörüne örnek teşkil eden bir kurum olmayı devam ettirmek temel hedeflerimizdir.

bottom of page