top of page
firmaprofil.jpg

Firma Profili

Seza İnşaat, ulaşım, altyapı ve üstyapı alanlarında uzmanlık ve deneyim gerektiren önemli projelere imza atarak, Türkiye’nin en güven duyulan inşaat şirketlerinden biri haline gelmiştir. Dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri yerel bilgisi ile kaynaştıran Seza İnşaat, Şanlıurfa’dan Edirne’ye kadar Türkiye’nin her bölgesinde kentlerimizin modern ulaşım ağlarına kavuşması için çalışmalar yürütmekte, ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük bir gururla katkıda bulunmaktadır.

Kurulduğu 2001 yılından bugüne gerçekleştirdiği her yeni proje ile teknik altyapısını, makine parkını ve kadrosunu güçlendiren Seza İnşaat; karayolu, demiryolu, otoyol, köprü ve tünel inşaatı gibi yetkinlik isteyen alanlarda mega projeleri taahhüt ettiği zamanda ve yüksek kalitede tamamlamıştır. İnsanı merkeze alan toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket eden firma, saygın, sözüne güvenilir ve sektöründe öncü olma özelliğini tavizsiz sürdürmektedir.

Ağır konstrüksiyon gerektiren karayolu, demiryolu, metro inşaatı gibi çeşitli alanlarda önemli projelere imza atmıştır.
Türkiye Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın da içinde bulunduğu, itibarlı bir müşteri portföyüne sahiptir.
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 and OHSAS 18001:2007 sertifikaları ile hizmet kalitesi tescillenmiştir.

bottom of page