top of page
IMG_0428.JPG

Yönetim Kurulu

Hedef Dünya Çapında En İyilerden Olmak

Ulaşım, alt yapı ve üst yapı alanlarında uzmanlık ve deneyim gerektiren önemli projeleri başarıyla gerçekleştirerek, Türkiye'nin ulaşım alt yapısının yeniden düzenlendiği bu süreçte itibarlı ve güven duyulan bir firma olduk.

Seza İnşaat olarak istikrarlı bir şekilde büyüme ve gelişime odaklanmakla birlikte, her yeni projede teknik altyapımızı, makine parkımızı, teknik personel niteliğimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. 

Geçmişimizin sağladığı özgüven ve deneyim ile her geçen gün daha güçlü bir yapıya kavuşan firmamız yeni dönemde çok daha kapsamlı projeleri güçlü teknik ekibimizle birlikte yürütmektedir.

Kuzeyden güneye, doğusundan batısına ülkemizin her bölgesinde kentlerimizin modern ulaşım ağlarına kavuşması için çalışmalar yürüterek, ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına da büyük bir gururla katkıda bulunuyoruz.

Yetkinlik isteyen mega projeleri gerçekleştirme kapasitesine sahip olan firmamız karayolundan demiryoluna, otoyoldan köprü ve tünele kadar farklı projeleri taahhüt ettiği zamanda ve yüksek kalitede gerçekleştirmektedir.

Tecrübeli, deneyimli ve güçlü kadromuz ile her farklı projede mutlak müşteri memnuniyetine itina göstermek temel ilkelerimizden biridir.

İnsanı hedef alan yönetim anlayışımız içerisinde çalışanlarımızın, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi, kuvvetli şirket kimliğimizi en yüksek düzeyde benimseyerek çalışmalarında en üst düzeyde verimlilik sağlayabilmeleri için tüm imkânlar kullanılmaktadır.

Seza İnşaat olarak, gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında önemli katkıları olan yönetici ekibimize, tüm çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve bize her zaman güven duyan müşterilerimize teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

                                                                                                                                                                  Seza İnşaat Yönetim Kurulu

bottom of page